1989 yılından günümüze kadar ev tekstili, perde, züccaciye ve çeyiz alanında perakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2020 yılında E-ticaret sektörüne giriş yapmıştır. Geçmişden gelen birikim ve tecrübemizi yine bu alanda sizler ile uygun fiyatlarla ve markalarla buluşturmaktayız.

 

Dönem trendlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, hayalinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı olma tutkusuyla yola çıkan Evli Home, kısa zamanda evini önemseyen ve dekorasyonu sevenlerin beğenisini kazandı.

 

Ürünleriyle yaşam alanlarınıza huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiren Evli Home yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ürünleri beğeninize sunmaya devam etmektedir.

 

HEDEFİMİZ
Evli Home, vaktinizin tümünü geçirdiğiniz; çalıştığınız, dinlendiğiniz, sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, uyuduğunuz ve hayaller kurduğunuz yaşam alanınızda huzurlu bir ortam yaratmayı amaçlıyor ve koleksiyonundaki her bir parçayı bunu düşünerek hazırlıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR