Gizlilik ve Güvenlik

www.evlihome.com olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için önemlidir. Bu nedenlerden dolayı e-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Belirli dönemlerde www.evlihome.com ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece www.evlihome.com tarafından kullanılabiliyor olacaktır.

Tarafımıza ilettiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmaz. Bu bilgiler ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.

Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler sadece üyenin bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir. www.evlihome.com ya da başka bir üyenin üye bilgilerine ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ancak gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, www.evlihome.com ‘a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda www.evlihome.com’un  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ayrıca kullanıcılar ve üyelere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. www.evlihome.com üye bilgilerini doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir. 

 

Kredi Kartı Güvenliği

www.evlihome.com’dan yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan www.evlihome.com da alışveriş yapılabilmektedir. 

 

www.evlihome.com olarak müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Bu bilgiler ayrıca üyelik esnasında ve/veya daha sonraki dönemlerde ''üyelik bilgisi'' adı altında talep edilmemektedir. Alışveriş sırasında www.evlihome.com çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR